JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Default
sl: Privzeto

en: Rows
sl: Vrste

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)
