JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Text area (multiple rows)
ta: உரை பகுதி (பல வரிசைகள்)

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
