JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Value
de: Wert

en: Default
de: Standard

en: Rows
de: Zeilen

en: Document
de: Dokument

en: Default value
de: Standardwert

en: Text area (multiple rows)
de: Textfeld (mehrere Zeilen)

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Field types
de: Feldtypen
