JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Rows
eu: Lerroak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Text area (multiple rows)
eu: Testu eremua (lerro anitza)

en: Field types
eu: Eremu motak
