JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Default
gl: Predeterminado

en: Rows
gl: Filas

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Text area (multiple rows)
gl: Área de texto (varias filas)
