JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Field
fa: فیلد

en: Token
fa: توکن

en: field
fa: فیلد

en: Error message
fa: پیام خطا

en: token
fa: رمز
