JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: field
el: πεδίο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος
