JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Field
fr: Champ

en: Token
fr: Jeton (token)

en: field
fr: champ

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: token
fr: jeton (<em>token</em>)
