JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field
gl: Campo

en: Token
gl: Símbolos

en: field
gl: campo

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: token
gl: símbolo
