JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Token
hu: Vezérjel

en: field
hu: mező

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: token
hu: vezérjel

en: Endpoint
hu: Végpont
