JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Token
lv: Marķieris

en: field
lv: lauks

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums
