JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: field
sv: fält

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: token
sv: ersättningstecken
