JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Token
tr: Simge

en: field
tr: alan

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Endpoint
tr: Uç nokta
