JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Token
da: Symbol

en: field
da: felt

en: Error message
da: Fejlmeddelelse
