JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Token
fi: Muuttuja

en: field
fi: kenttä

en: Error message
fi: Virheviesti

en: token
fi: merkki
