JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Field
he: שדה

en: Token
he: אסימון

en: field
he: שדה

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: token
he: אסימון
