JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Field
oc: Camp

en: Token
oc: Geton (token)

en: field
oc: camp

en: Error message
oc: Messatge d'error
