JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Field
pl: Pole

en: Token
pl: Wzorzec

en: field
pl: pole

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie
