JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Field
ru: Поле

en: Token
ru: Токен

en: field
ru: поле

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: token
ru: маркер
