JSONP SPARQL (8.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Field
vi: Trường

en: field
vi: trường

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: token
vi: thẻ xác thực
