JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Yes
es: Sí

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: About
es: Acerca de

en: General options
es: Opciones generales
