JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: About
hi: के बारे में
