JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: About
hr: Opis
