JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक
