JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: About
pl: O stronie
