JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: About
sk: Informácie o
