JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: About
tr: Hakkında
