JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: About
uk: Про модуль

en: General options
uk: Загальні параметри
