JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: About
ca: Detalls
