JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: About
de: Über

en: General options
de: Allgemeine Optionen
