JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: About
gl: Información
