JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: About
he: אודות
