JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: About
is: Um
