JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: General options
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಆಯ್ಕೆಗಳು
