JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: About
vi: Giới thiệu

en: General options
vi: Tùy chọn chung
