JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: About
ar: حول
