JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: About
bo: གསལ་བཤད
