JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir
