JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: About
el: Περί
