JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: About
et: Programmist
