JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: About
gu: વિશે
