JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: About
id: Tentang
