JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: About
nl: Over

en: General options
nl: Algemene instellingen
