JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: About
oc: A prepaus
