JScroll Pane (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: About
ro: Despre
