JScroll Pane (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: About
ta: பற்றி
