Jssor Slider (8.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Never
cy: Byth

en: General
cy: Cyffredinol

en: Both
cy: Y ddau
