Jssor Slider (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: General
fr: Général

en: Both
fr: Les deux

en: Rows
fr: Rangées

en: Switch
fr: Changer

en: Fade
fr: Fondu

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Skin
fr: Habillage

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: Steps
fr: Étapes

en: Horizontal and vertical
fr: Horizontal et vertical
