Jssor Slider (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: General
is: Almennt

en: Both
is: Bæði

en: Rows
is: Raðir
