Jssor Slider (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: General
uk: Загальне

en: Both
uk: Все

en: Rows
uk: Рядки

en: Switch
uk: Перемикати

en: Transition
uk: Перехід

en: Fade
uk: Згасання

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Slider
uk: Повзунок

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: Steps
uk: Кроки

en: Mouse Over
uk: Вказівник над
